Statystyki rynku mikserów audio i konsol streamingowych (2026): 45+ punktów danych o wielkości rynku, przychodach ze sprzętu dla twórców i specyfikacjach konsol

Statystyki mikserów i konsol streamingowych 2026: domowe studia miały 55,3% przychodów ze sprzętu studyjnego i nadawczego w 2025. Rynek, raporty, handel i specyfikacje.

Domowe studia zajęły 55,3% globalnych przychodów ze sprzętu audio dla studiów i nadawców w 2025 roku, według Futuresource Consulting, a firma spodziewa się dalszego wzrostu tego udziału. To przesunięcie sprawia, że niewielka konsola biurkowa, taka jak GoXLR, RODECaster czy Wave XLR, ma dziś znaczenie dla firm, które dawniej sprzedawały głównie studiom. Kategoria Gaming Logitecha, obejmująca mikrofony i Streamlabs, osiągnęła 1.414,2 mln USD w roku obrotowym zakończonym 31 marca 2026 roku, podczas gdy szersza amerykańska branża produktów muzycznych spadła o 0,8% do 8,2 mld USD pod presją ceł (Music Trades 2026 Industry Census). Jeśli interesuje Cię strona toru sygnałowego tego samego sprzętu, nasze statystyki przedwzmacniaczy mikrofonowych szczegółowo omawiają wzmocnienie i szumy. Zebraliśmy dane ze zgłoszeń SEC, komunikatów o wynikach spółek, ankiety o sprzęcie podcasterów, Stream Hatchet, dokumentacji Microsoftu oraz kilku płatnych firm badawczych, i odpowiednio je oznaczyliśmy.

TL;DR

  • Domowe studia miały 55,3% globalnych przychodów ze sprzętu audio dla studiów i nadawców w 2025 roku (Futuresource Consulting, styczeń 2026)
  • Płatne szacunki rynku interfejsów audio w 2025 roku mieszczą się w przedziale od 229,95 mln USD do 8,83 mld USD (SNS Insider 2025; Market Research Future)
  • Rynek konsol mikserskich audio jest szacowany na 636,24 mln USD w 2025 roku (Mordor Intelligence, płatne badanie)
  • Segment Gamer and Creator Peripherals Corsair, obejmujący Elgato, zarobił 492,1 mln USD w 2025 roku, wzrost o 4% (wyniki Corsair za rok obrotowy 2025)
  • Kategoria Gaming Logitecha, obejmująca mikrofony i Streamlabs, osiągnęła 1.414,2 mln USD w roku obrotowym 2026 (wyniki Logitech za Q4 roku obrotowego 2026)
  • Focusrite plc zwiększyło przychody z segmentu Content Creation o 11,0% do 123,0 mln funtów w ciągu 12 miesięcy do 31 sierpnia 2025 roku (niezbadane wyniki Focusrite)
  • Wartość detaliczna produktów muzycznych w USA spadła o 0,8% do 8,2 mld USD w 2025 roku (Music Trades 2026 Industry Census)
  • Detalista sprzętu muzycznego Sweetwater zaraportował 1,86 mld USD przychodów w 2025 roku (Sweetwater za pośrednictwem Music Inc., luty 2026)
  • 52,8% podcasterów używa interfejsu, rejestratora cyfrowego lub miksera (The Podcast Host Gear Survey 2024)
  • Widownia streamów na żywo obejrzała 36,4 mld godzin w 2025 roku, wzrost o 6% (Stream Hatchet 2025 Yearly Report)
  • Tryb współdzielony Windows nie obsługuje więcej niż ośmiu kanałów we wbudowanym sterowniku USB Audio 2.0 (Microsoft Learn)

1. Wielkość rynku: co mówią płatne badania i dlaczego się różnią

Nikt nie publikuje zbadanej przez audytora wielkości rynku konsol streamingowych. Istnieje natomiast zestaw płatnych modeli badań rynku opartych na różnych definicjach, które nie są ze sobą zgodne. Najwyższy szacunek rynku interfejsów audio w 2025 roku (8,83 mld USD) jest około 38 razy większy od najniższego (229,95 mln USD), to nasze obliczenie na podstawie głównych liczb podanych przez obie firmy (8,83 mld podzielone przez 229,95 mln daje 38,4).

Bardziej użyteczna jest liczba będąca udziałem, a nie sumą. Segment domowych studiów, w którym działają konsole streamingowe, rośnie szybciej niż sprzęt dla profesjonalnych studiów i nadawców, według analitycznych szacunków opartych na ankietach. Każdą liczbę w tej tabeli traktuj jako szacunek modelowy, a nie spis.

WskaźnikWartośćŹródło
Rynek konsol mikserskich audio, szacunek na 2025 rokUSD 636,24 mlnMordor Intelligence, raport Audio Mixers Console Market (płatne badanie, dane na styczeń 2026)
Rynek konsol mikserskich audio, prognoza na 2030 rokUSD 785,69 mln (CAGR 4,31%, 2025-2030)Mordor Intelligence, raport Audio Mixers Console Market
Rynek interfejsów audio, szacunek na 2025 rokUSD 283,90 mlnTechSci Research, raport Audio Interface Market, maj 2026 (płatne badanie)
Rynek interfejsów audio, prognoza na 2031 rokUSD 430,13 mln (CAGR 7,17%)TechSci Research, raport Audio Interface Market, maj 2026
Rynek interfejsów audio, szacunek na 2025 rok od drugiej firmyUSD 229,95 mlnSNS Insider, raport Audio Interface Market, 16 grudnia 2025 (płatne badanie)
Rynek interfejsów audio, szacunek na 2025 rok od trzeciej firmyUSD 8,83 mldMarket Research Future, raport Audio Interface Market (płatne badanie)
Udział domowych studiów w globalnych przychodach ze sprzętu audio dla studiów i nadawców, 2025 (prognoza na 2029)55,3% (56,6% do 2029)Futuresource Consulting, komunikat o szacunkach dla twórców i studiów, 27 stycznia 2026
Prognozowany roczny wzrost do 2029: segment domowych studiów wobec segmentu profesjonalnych studiów i nadawcówCAGR 4,6% wobec CAGR 3,2%Futuresource Consulting, komunikat o szacunkach dla twórców i studiów, 27 stycznia 2026

Uwaga kontekstowa: Mordor Intelligence wskazuje Amerykę Północną jako największy region, a Azję i Pacyfik jako najszybciej rosnący, natomiast TechSci Research wskazuje segment nabywców ‘amatorskich’ jako najszybciej rosnący. Źródła: raport o rynku konsol mikserskich audio, raport o rynku interfejsów audio, komunikat o udziale domowych studiów.

2. Zgłoszenia publiczne: przychody Elgato i Logitech G od twórców

Dwie spółki giełdowe umieszczają sprzęt dla twórców w raportowanej pozycji, a obie rosną wolniej, niż sugeruje szum wokół streamingu. Segment Gamer and Creator Peripherals Corsair, do którego należą Elgato i Stream Deck, wzrósł o 4% do 492,1 mln USD w 2025 roku, czyli stanowi mniej więcej jedną trzecią (33,4%, nasze obliczenia: 492,1 mln USD z 1.472,5 mln USD) przychodów spółki. Jego trzeci kwartał 2026 roku wzrósł zaledwie o 3%.

Odpowiednik u drugiego zgłaszającego jest szerszy: kategoria Gaming łączy myszy i klawiatury z mikrofonami i usługami Streamlabs, więc zawyża udział audio. Mimo to jest to jedyne zgłoszenie, które pokazuje przyspieszenie kategorii producenta mikrofonów pod koniec 2026 roku. Wniosek: sprzęt dla twórców to stabilny biznes ze wzrostem jednocyfrowym w dużej skali, a nie boom.

WskaźnikWartośćŹródło
Przychody segmentu Gamer and Creator Peripherals Corsair (obejmuje Elgato), pełny rok 2025 wobec 2024492,1 mln USD wobec 472,7 mln USD (wzrost o 4%)Wyniki Corsair za rok obrotowy 2025, 12 lutego 2026
Marża brutto segmentu Gamer and Creator Peripherals Corsair, 2025 wobec 202439,4% wobec 38,6%Wyniki Corsair za rok obrotowy 2025, 12 lutego 2026
Przychody segmentu Gamer and Creator Peripherals Corsair, trzeci kwartał 2026 wobec trzeciego kwartału 2025 (oraz pierwsze dziewięć miesięcy 2026 wobec tego samego okresu 2025)116,5 mln USD wobec 112,7 mln USD, wzrost o 3% (355,7 mln USD wobec 327,3 mln USD, wzrost o 8,7%, nasze obliczenia)Wyniki Corsair za Q3 2026 (SEC Form 8-K), 5 listopada 2026
Nowe konta w Elgato Marketplace dodane w ciągu roku do trzeciego kwartału 2026Ponad 1 milionWyniki Corsair za Q3 2026 (oświadczenie spółki)
Sprzedaż kategorii Gaming Logitecha (obejmuje mikrofony i Streamlabs), rok obrotowy zakończony 31 marca 20261.414,2 mln USD (wzrost o 6%)Wyniki Logitech za Q4 roku obrotowego 2026 (SEC Form 8-K)
Sprzedaż kategorii Gaming Logitecha, kwartał zakończony we wrześniu 2026 wobec roku wcześniej349,3 mln USD wobec 323,3 mln USD (wzrost o 8%)Wyniki Logitech za Q2 roku obrotowego 2027, 27 października 2026
Sprzedaż kategorii Headsets Logitecha, rok obrotowy 2026 wobec roku obrotowego 2025179,8 mln USD wobec 179,7 mln USD (bez zmian)Wyniki Logitech za Q4 roku obrotowego 2026 (SEC Form 8-K)

Uwaga o perspektywach: dla segmentu urządzeń peryferyjnych prognozowany jest wzrost dwucyfrowy w czwartym kwartale 2026 roku, napędzany symulatorami wyścigowymi, Elgato i SCUF. Źródła: zgłoszenie segmentu urządzeń peryferyjnych za trzeci kwartał 2026 w SEC EDGAR, zgłoszenie kategorii Gaming za rok obrotowy 2026 w SEC EDGAR.

3. Producenci interfejsów i profesjonalnego audio: wyniki spółek giełdowych

Notowany w Wielkiej Brytanii producent interfejsów Scarlett i podcastowych urządzeń Vocaster jest najczystszym publicznym wskaźnikiem rynku interfejsów USB i konsol podcastowych, ponieważ jego dział Content Creation sprzedaje właśnie taki sprzęt. Jego macierzysta marka zwiększyła przychody o 12,5% w ciągu 12 miesięcy do 31 sierpnia 2025 roku, podczas gdy spółka twierdzi, że dane branżowe pokazały kurczenie się kategorii interfejsów audio o około 1%. Innymi słowy, wzrost wynikał ze zdobywania udziałów, a nie z ogólnej fali wznoszącej.

Druga historia dotyczy geografii. Europa, Bliski Wschód i Afryka oraz region Azji i Pacyfiku rosły znacznie szybciej niż Ameryki, gdzie spółka podniosła ceny w USA w całym dziale od 1 maja 2025 roku po podwyżkach ceł. Segment sprzętu audio Yamahy, obejmujący miksery profesjonalne, audio konsumenckie i audio samochodowe, poszedł w przeciwnym kierunku, gdy europejski boom na profesjonalne audio wygasł. ‘Organiczny wzrost przy stałych kursach walut’ (OCC) poniżej oznacza wzrost po wyłączeniu przejęć i efektów kursowych.

WskaźnikWartośćŹródło
Przychody działu Content Creation, 12 miesięcy do 31 sierpnia 2025 wobec roku poprzedniego (wzrost samej marki Focusrite)123,0 mln funtów wobec 110,8 mln funtów, wzrost o 11,0% i 14,0% OCC (sama marka: wzrost o 12,5%)Niezbadane wyniki Focusrite plc, 4 listopada 2025
Przychody Content Creation według regionów, ten sam okres: Ameryki / EMEA / APAC53,7 mln funtów (wzrost o 2,6%) / 55,6 mln funtów (wzrost o 16,6%) / 13,8 mln funtów (wzrost o 27,8%)Niezbadane wyniki Focusrite plc, 4 listopada 2025
Udział sprzedaży bezpośredniej do klienta przez e-commerce w przychodach Content Creation8% (7% rok wcześniej)Niezbadane wyniki Focusrite plc, 4 listopada 2025
Zmiana sprzedaży w kategorii interfejsów audio w całej branży, 2025 wobec 2024, według Focusrite (dostawca danych nie został podany)Około -1% (rejestracje Scarlett bez zmian rok do roku)Niezbadane wyniki Focusrite plc, 4 listopada 2025
Udział w przychodach Focusrite Group produktów wytwarzanych w Chinach i sprzedawanych w USAOkoło 12%Niezbadane wyniki Focusrite plc, 4 listopada 2025
Przychody segmentu sprzętu audio Yamaha, rok obrotowy zakończony 31 marca 2026 wobec roku poprzedniego142.444 mln jenów wobec 147.765 mln jenów (spadek o 3,6%)Skonsolidowane wyniki finansowe Yamaha Corporation za rok obrotowy 2026

Uwaga kontekstowa: spółka zmieniła koniec roku obrotowego z 31 sierpnia na 28 lutego, więc te liczby to niezbadane dane za 12 miesięcy, a następny zbadany zestaw obejmuje 18 miesięcy. Jej dowody dotyczące udziału w rynku opierają się na kwartalnych danych o sprzedaży detalicznej i rankingach sprzedaży u dużych sprzedawców internetowych. Źródła: oświadczenie o wynikach Content Creation (PDF), wyniki segmentu sprzętu audio (PDF).

4. Kanał detaliczny: gdzie sprzedaje się konsole

Konsole streamingowe docierają do nabywców głównie przez sklepy muzyczne, a ten kanał miał w 2025 roku płaski i obciążony cłami rok. 200 największych amerykańskich detalistów produktów muzycznych zwiększyło przychody o 5,3% do 6,9 mld USD, mimo że dodatkowe koszty ceł odpowiadały 9% ich przychodów. Więksi sprzedawcy zabierają udział rynkowi, który w sumie nieznacznie się skurczył.

Sweetwater, pojedynczy detalista z przewagą sprzedaży internetowej, zaraportował przychody równe około 27% sumy Top 200 (nasze obliczenia: 1,86 mld USD z 6,9 mld USD; obie liczby pochodzą z różnych źródeł i mogą nie być zdefiniowane identycznie). Profesjonalne audio, kategoria obejmująca małe miksery, było jasnym punktem w najnowszych danych NAMM.

WskaźnikWartośćŹródło
Sprzedaż produktów profesjonalnego audio w USA, 20241,59 mld USD (wzrost o 3,3%)NAMM 2025 Global Report (najnowsze dostępne dane: 2024)
Szacowana wartość detaliczna produktów muzycznych w USA (instrumenty, profesjonalne audio, oprogramowanie do nagrywania, sprzęt DJ, akcesoria), 2025 wobec 20248,2 mld USD wobec 8,3 mld USD (spadek o 0,8%)Music Trades 2026 Industry Census Report
Koszt ceł poniesiony przez branżę produktów muzycznych w USA627 mln USDMusic Trades 2026 Industry Census Report
Łączne przychody 200 największych amerykańskich detalistów produktów muzycznych, 20256,9 mld USD (wzrost o 5,3%)Raport Music Trades Top 200 Retailers, 2026
Dodatkowe koszty ceł jako udział w przychodach detalistów z Top 2009%Raport Music Trades Top 200 Retailers, 2026
Liczba sklepów detalistów z Top 2001.097 punktów (z 1.100)Raport Music Trades Top 200 Retailers, 2026
Łączne przychody Sweetwater, 20251,86 mld USD (szósty rok z rzędu powyżej 1 mld USD)Komunikat Sweetwater za pośrednictwem Music Inc., 2 lutego 2026 (dane własne detalisty)
Klienci obsłużeni przez Sweetwater, 20251,7 milionaKomunikat Sweetwater za pośrednictwem Music Inc., 2 lutego 2026 (dane własne detalisty)

Źródła: najważniejsze wnioski z raportu 2025 Global Report, raport Top 200 Retailers, Music Inc. o wynikach detalisty za 2025 rok.

5. Czynniki popytu: liczba twórców i godziny oglądania na żywo

Pulę nabywców konsoli biurkowej tworzą twórcy mówiący przed kamerą lub na antenie, i ta pula wciąż się powiększa. Na świecie było 246 milionów twórców treści wideo online w 2025 roku, a do 2030 roku prognozuje się 267 milionów. Dla sprzętu bardziej istotny jest segment aspirujących i profesjonalnych twórców, czyli osób, które najchętniej przesiądą się z mikrofonu USB na tor XLR z mikserem.

Audio rzadko bywa jedynym formatem: 63% twórców należy do profilu hybrydowego audio i wideo (Futuresource Consulting, styczeń 2026). Po stronie oglądalności streaming na żywo osiągnął najwyższy wynik od 2021 roku, a platformy poza Twitchem rosły najszybciej. Jeśli dostrajasz stronę wyjściową konsoli pod te platformy, nasz przegląd ustawień bitrate i kodowania audio w streamach na żywo omawia specyfikacje wejściowe.

WskaźnikWartośćŹródło
Globalna liczba twórców treści wideo online, 2025 (prognoza na 2030)246 milionów (267 milionów)Futuresource Consulting, komunikat o liczbie twórców, 2 kwietnia 2026
Aspirujący i profesjonalni twórcy jako udział wszystkich twórców, 2025 wobec prognozy na 2030Około 35% wobec około 38%Futuresource Consulting, komunikat o liczbie twórców, 2 kwietnia 2026
Respondenci ankiety (w wieku 16-75 lat, 8 rynków), którzy kwalifikują się jako twórcy treści53% (Chiny 81%, Indie 79%, Brazylia 58%)Futuresource Consulting, komunikat o szacunkach dla twórców i studiów, 27 stycznia 2026
Godziny oglądania streamów na żywo na śledzonych platformach, 202536,4 mld (wzrost o 6%)Stream Hatchet 2025 Yearly Report
Godziny oglądania Kick, 20254,5 mld (wzrost o 131%)Stream Hatchet 2025 Yearly Report
Godziny oglądania transmisji na żywo w YouTube Gaming, 20258,8 mld (najlepszy rok w historii)Stream Hatchet 2025 Yearly Report
Treści niezwiązane z grami jako udział w oglądalności Twitcha, 202522%Stream Hatchet 2025 Yearly Report

Uwaga kontekstowa: kategorie oparte na rozmowie, takie jak Just Chatting i IRL, są tym miejscem, w którym jakość głosu, a więc przetwarzanie mikrofonu, jest najbardziej widoczna. Źródła: komunikat o liczbie twórców, 2025 Yearly Report in Live Streaming Trends.

6. Do czego podcasterzy faktycznie podłączają mikrofony

Dane ankietowe o zainstalowanym sprzęcie są skąpe, a najlepszym publicznym zbiorem jest ankieta podcasterów, a nie streamerów. Nieco ponad połowa podcasterów (52,8%) używa interfejsu audio, rejestratora cyfrowego lub miksera, wobec 47% w 2019 roku. To baza docelowa dla każdej konsoli: wszyscy pozostali nagrywają bezpośrednio do mikrofonu USB lub wbudowanego mikrofonu.

Lista modeli pokazuje, jak daleko rozprzestrzeniły się konsole typu all-in-one. Dwie generacje RODECaster Pro razem stanowią 17,4% wymienionych urządzeń (nasze obliczenia: 11,5% plus 5,9%), więcej niż pojedynczy najpopularniejszy interfejs. Tradycyjny mikser analogowy ledwo się liczy: Yamaha MG10XU był jedynym wymienionym, z udziałem 1,1% (ta sama ankieta). Najnowsze dostępne dane: The Podcast Host Gear Survey 2024.

WskaźnikWartośćŹródło
Podcasterzy używający interfejsu audio, rejestratora cyfrowego lub miksera, 2024 (wobec 2019)52,8% (wobec 47%), 511 respondentówThe Podcast Host Gear Survey 2024
Udział interfejsu Scarlett 2i2 w wymienionych modelach interfejsów, rejestratorów i mikserów14,1%The Podcast Host Gear Survey 2024
Udział Zoom PodTrak P4 w wymienionych modelach11,9%The Podcast Host Gear Survey 2024
Udział RODECaster Pro (oryginalny) wobec udziału RODECaster Pro II w wymienionych modelach11,5% wobec 5,9%The Podcast Host Gear Survey 2024
Modele zgrupowane jako ‘inne’ (długi ogon urządzeń)39,3%The Podcast Host Gear Survey 2024

Uwaga kontekstowa: ankieta ma charakter samodzielnego doboru i nie podaje, czy udziały modeli są udziałem wszystkich respondentów, czy tylko użytkowników urządzeń; wymienione udziały sumują się mniej więcej do 100%, co sugeruje to drugie. Źródło: ankieta o sprzęcie podcastowym 2024.

7. Krajobraz funkcji i specyfikacji: kanały, DSP i wielościeżkowe USB

Konsola streamingowa to trzy rzeczy w jednym pudełku: przedwzmacniacz mikrofonowy, wbudowany procesor sygnałowy DSP (digital signal processor) do kompresji, bramki szumów i efektów oraz interfejs USB, który przedstawia komputerowi kilka osobnych urządzeń audio. Wbudowany sterownik USB Audio 2.0 systemu Windows nie obsługuje więcej niż ośmiu kanałów w trybie współdzielonym, czyli domyślnym trybie, w którym kilka aplikacji odtwarza dźwięk przez jedno urządzenie jednocześnie, co pomaga wyjaśnić, dlaczego konsole takie jak GoXLR pojawiają się jako osobne urządzenia dla czatu, gry, muzyki i dźwięków systemu, a nie jako jedno szerokie urządzenie wielościeżkowe.

Karty specyfikacji producentów wyznaczają marketingową linię bazową. EIN (równoważny szum wejściowy) to własny szum przedwzmacniacza wyrażony jako poziom wejściowy, a bardziej ujemna wartość oznacza cichszy przedwzmacniacz. Poniższe liczby to deklaracje samych producentów, a nie niezależne pomiary. Wbudowane efekty wokalne w tych konsolach pełnią tę samą rolę, co łańcuchy programowe, takie jak efekty głosowe dla streamerów po stronie komputera, a ustawienia bufora mają znaczenie w obu przypadkach, jak pokazują nasze statystyki rozmiaru bufora DAW i opóźnień.

WskaźnikWartośćŹródło
Wydanie Windows, które jako pierwsze zawierało wbudowany sterownik klasy USB Audio 2.0Windows 10, wydanie 1703Microsoft Learn, USB Audio 2.0 Drivers (zaktualizowano 27 października 2025)
Liczba kanałów obsługiwanych w trybie współdzielonym Windows przez wbudowany sterownikNie więcej niż osiemMicrosoft Learn, USB Audio 2.0 Drivers
Formaty próbek obsługiwane przez wbudowany sterownikPCM od 8 do 32 bitów na próbkę; 32-bitowy IEEE floatMicrosoft Learn, USB Audio 2.0 Drivers
Źródła zegara, z których wbudowany sterownik korzysta na urządzeniu z wieloma zegaramiJedno (tylko domyślne źródło zegara)Microsoft Learn, USB Audio 2.0 Drivers
Firmy, które Logitech wymienia jako konkurentów produktów Blue Microphones6 (Rode, Audio-Technica, Samson, Shure, Razer, Apogee)Logitech Form 10-K, rok obrotowy 2026
RODECaster Pro II: kanały, wejścia combo, wzmocnienie przedwzmacniacza i EIN9 kanałów (6 fizycznych i 3 wirtualne suwaki), 4 wejścia combo, wzmocnienie 76 dB, EIN -131,5 dBVStrona produktu RODE (deklaracja producenta)
Elgato Wave XLR MK.2: wzmocnienie, EIN i formatWzmocnienie 80 dB, EIN -130 dB (ważone A), 48 kHz / 24 bityStrona produktu Elgato (deklaracja producenta)
GoXLR: układ miksera i platforma4-kanałowy mikser z 4 motoryzowanymi suwakami; wymaga aplikacji na komputerze z WindowsStrona produktu TC-Helicon (deklaracja producenta)

Uwaga kontekstowa: wartości wzmocnienia i EIN podawane przez producentów są mierzone w warunkach określonych przez każdego z nich i nie są bezpośrednio porównywalne między markami. Źródła: dokumentacja sterownika USB Audio 2.0, raport roczny za rok obrotowy 2026 na formularzu 10-K, strona produktu RODECaster Pro II, strona produktu Wave XLR, strona produktu GoXLR.

Podsumowanie: rynek mikserów audio i konsol streamingowych w liczbach

WskaźnikWartośćŹródło
Udział domowych studiów w globalnych przychodach ze sprzętu audio dla studiów i nadawców, 202555,3%Futuresource Consulting, styczeń 2026
Rynek konsol mikserskich audio, szacunek na 2025 rokUSD 636,24 mlnMordor Intelligence (płatne badanie)
Przedział płatnych szacunków rynku interfejsów audio na 2025 rokUSD 229,95 mln do USD 8,83 mldSNS Insider; Market Research Future (płatne badanie)
Rynek interfejsów audio, szacunek na 2025 rok (firma ze środka przedziału)USD 283,90 mlnTechSci Research (płatne badanie)
Przychody Corsair Gamer and Creator Peripherals, 2025492,1 mln USD (wzrost o 4%)Wyniki Corsair za rok obrotowy 2025
Sprzedaż kategorii Gaming Logitecha, rok obrotowy 20261.414,2 mln USD (wzrost o 6%)Wyniki Logitech za Q4 roku obrotowego 2026
Przychody Focusrite Content Creation, 12 miesięcy do 31 sierpnia 2025123,0 mln funtów (wzrost o 11,0%)Niezbadane wyniki Focusrite plc
Przychody segmentu sprzętu audio Yamaha, rok obrotowy 2026142.444 mln jenów (spadek o 3,6%)Wyniki Yamaha Corporation za rok obrotowy 2026
Sprzedaż profesjonalnego audio w USA, 20241,59 mld USD (wzrost o 3,3%)NAMM 2025 Global Report
Wartość detaliczna produktów muzycznych w USA, 20258,2 mld USD (spadek o 0,8%)Music Trades 2026 Industry Census Report
Przychody Sweetwater, 20251,86 mld USDSweetwater za pośrednictwem Music Inc.
Godziny oglądania streamów na żywo, 202536,4 mld (wzrost o 6%)Stream Hatchet 2025 Yearly Report
Godziny oglądania Kick, 20254,5 mld (wzrost o 131%)Stream Hatchet 2025 Yearly Report
Podcasterzy używający interfejsu, rejestratora lub miksera52,8%The Podcast Host Gear Survey 2024
Limit kanałów w trybie współdzielonym Windows, wbudowany sterownik USB Audio 2.0OsiemMicrosoft Learn
Wzmocnienie przedwzmacniacza i EIN w RODECaster Pro II76 dB, -131,5 dBVStrona produktu RODE (deklaracja producenta)

Metodologia i źródła

Wypróbuj VoxBooster — 3 dni za darmo.

Klonowanie głosu w czasie rzeczywistym, soundboard i efekty — wszędzie, gdzie rozmawiasz.

  • Bez karty
  • ~30ms opóźnienia
  • Discord · Teams · OBS
Wypróbuj 3 dni za darmo